Aktuálně 51292 nabídek práce!

Specialista v regionu Ostrava

Pozice:
Specialista
Zaměstnavatel:
Liberty Ostrava a.s.
IČO:
45193258
Oblast (okres, kraj):
Ostrava
Obor práce:
Informační technologie
Nejnižší požadované vzdělání:
Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
55000
Popis práce:

25110 Systémoví analytici
ZamK
Kontakt osobně po předchozí domluvě, e-mailem petra.herman@libertysteelgroup.com, telefonicky Po-Pá 8-16 hod. na č. 602 764 912.

Náplň práce:
- maximalizace efektivity procesů kontinuálním analyzováním a vylepšováním údržby zařízení a pracovních procesů, zvyšováním efektivity práce a preventivní údržbou,
- zpracování analýzy poruchovosti technologických agregátů, příprava nápravných opatření,
- zpracování stanovisek k investičním akcím, technologických a bezpečnostních pokynů a pracovních postupů a standardů,
- navrhování a implementace inovativních procesů včasné a preventivní údržby.

Požadovaný profil:
- výborná znalost českého a anglického jazyka, znalost ukrajinského jazyka výhodou,
- vzdělání technického zaměření,
- zkušenost s World Class Manufacturing, Lean Managementem, Reliability Engineeringem podmínkou,
- praxe na obdobné pozici a výborná znalost hutního prostředí podmínkou,
- samostatnost, časová flexibilita, spolehlivost,
- znalost MS Office.

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Petra Herman
Telefon:
602 764 912
Počet zobrazení inzerátu:
1344×